Обговорення актуальних питань

14 березня 2018 року класний керівник Стрілець Наталія Валеріївна та майстер в/н Маковецький Олександр Олександрович провели класну годину, на якій нагадали учням групи № 11 за професією «Декоратор вітрин. Флорист» правила поведінки при знаходженні вибухонебезпечних предметів. Учні не тільки прослухали інформацію про поводження з вибухонебезпечними предметами, а й отримали пам’ятки, завдяки яким,  учні добре запам’ятають ці правила і зможуть уникнути ураження  мінами та вибухонебезпечними предметами.

Наступним пунктом обговорення на класній годині було ознайомлення учнів групи з актуальністю проблеми насильства в учнівському середовищі та в сім’ї. Мета цього обговорення – навчити учнів розрізняти види насильства та розробити відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику, аргументувати свої дії з попередження насильства на основі власної відповідальності, окреслити механізм захисту прав дітей.

Учні приймали активну участь в обговоренні, задавали багато запитань, на які отримували змістовні відповіді від класного керівника та майстра в/н. З огляду на зацікавленість учнів можна зробити висновок, що інформація, яка була надана на класній годині була для них цікавою та корисною.

 

 

 

 

Класний керівник Стрілець Наталія Валеріївна

Майстер в/н Маковецький Олександр Олександрович

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.