ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА ДІТЯМ-СИРОТАМ ТА ДІТЯМ-ІНВАЛІДАМ ДО НОВОРІЧНИХ СВЯТ

Новий рік для дітей це завжди казка. Все виблискує, іскриться і стає надзвичайно красивим. На вулицях сніг переливається білосніжними кристалами, а місто ніби одягається в золоті прикраси, готується до свята. Всюди виблискують новорічні гірлянди і іскряться новорічні ялинки. Все готово до Нового року.

За традицією напередодні новорічних і різдвяних свят соціальний педагог ДНЗ «ЗВПУ» організовує, разом з учнями, викладачами, майстрами виробничого навчання ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», благодійну допомогу дітям-сиротам, інвалідам, а також дітям, які залишилися без піклування батьків.

З 7 по 23 грудня 2015 року, в рамках благодійної акції «Нехай щастям сяють очі дітей», учні ДНЗ «ЗВПУ» відвідали школу-інтернат № 1 (для дітей з порушенням руху), загальноосвітню школу – інтернат №4, зустрілися з дітьми інвалідами Відділення соціальної реабілітації дітей інвалідів Орджонікідзевського району і влаштували для них свято.

7 грудня 2015 року у Відділенні соціальної реабілітації дітей інвалідів Орджонікідзевського району було показано благодійну лялькову виставу «Вовк і козлята», яку організували та провели соціальний педагог Сєргєєва О.А. та керівник гуртка Качайло Л.М. за участю учнів: Кумчик Євдокії, Вікторії Черненко, Возовіка В’ячеслава.

Маленькі глядачі дуже уважно і з великим інтересом стежили за ляльками, отримуючи від вистави хороші враження та яскраві емоції.

По закінченні вистави діти з особливими потребами мали змогу побавитися з ляльками та по фотографуватися з ними. фото 1=Сєргєєва О.А., Качайло Л.М. і діти інваліди9, 14, 23 грудня 2015 року в Запорізькій спеціалізованій школі-інтернат «Січовий колегіум», в Запорізькій школі-інтернат № 1 та № 4 було проведено дружню зустріч учнів двох навчальних закладів у спортивних змаганнях з шашок.

Дружню зустріч з шашок підготували та провели: соціальний педагог Сєргєєва О.А., викладачі фізичного виховання Басов П.П. і Краєва С.В, за участю учнів – Щербіни Анатолія, Рустамова Заура, Терянік Дарії, Тумачкова Анатолія.

Були і переможці, які отримали грамоти, і переможені, але кожен отримав насолоду від яскравої гри в шашки.

фото 2=Боротьба за призові місця

фото 3=

 

 

Напередодні святкування Дня Святого Миколая Чудотворця, з метою підтримки дітей-сиріт, дітей інвалідів, дітей з сімей переселенців та учнівської молоді Запорізької вищого професійного училища, 17 грудня 2015 року було запрошено протоієрея церкви Фалалея і Трифона – Валерія Малутіна.

Запорізька єпархія, напередодні свята Дня Святого Миколая, не залишила без участі дітей-сиріт, які отримали від церкви Фалалея і Трифона подарунки. фото 4

23 грудня 2015 року в Дитячій бібліотеці ім. В.Гнаровскої для учнів Запорізької загальноосвітньої школи № 24 був проведений майстер-клас з живопису, який підготувала майстер виробничого навчання Білоцерковець Т.І. разом зі своїми учнями – Цибульскою Вікторією і Сідальовою Ориною та подарована концертно-розважальна программа, яку провела соціальний педагог Сєргєєва О.А. разом з учнями – Базарним Артуром і Русановою Юлією. фото 5 фото 6 фото 7

Незабутні враження отримали всі присутні на цьому заході, і з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі.

Діти завжди чекають новорічних свят з особливими почуттями і переживаннями. Наповнити їх неповторним змістом, щастям і посмішками – непросте завдання для волонтерів. Але побачити радість в очах дітей – вища нагорода!

Дитячий новий рік це дуже значуща подія в серці кожної дитини.

І, якщо ваш будинок ще не «чекає» Нового року швидше впустіть казку і перетворіть свій будинок у казковий палац!

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

 

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.