УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ – ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!

«Здоровий спосіб життя людини» – говорячи цю фразу, ми рідко замислюємося про те, що ж дійсно ховається за цими словами.

Так що ж таке здоровий спосіб життя?

В цілому, здоровий спосіб життя включає в себе комплекс оздоровчих заходів, які забезпечують зміцнення фізичного і морального здоров’я людини, підвищення моральної і фізичної працездатності. А якщо говорити конкретно, то здоровий спосіб життя включає в себе:

  • оптимальний руховий режим;
  • гарну гігієну;
  • правильне харчування;
  • відмову від будь-яких шкідливих звичок;
  • загартовування.

З метою формування в учнів активної позиції по відношенню до власного здоров’я в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» було проведено цикл заходів:

16.12.2015 – тематична бесіда на тему: «Як уберегтися від грипу?» і «Що таке ГРВІ?», з демонстрацією презентації і роздачею пам’яток, і буклетів – в групах адміністративно – економічного напрямку: №3, 18, № 19.

23.12.2015 – тематична бесіда на тему: «Профілактика шлунково-кишкових захворювань», з показом відео-презентації – для учнів, що проживають в гуртожитку ДНЗ «ЗВПУ».

У ході бесід учні познайомилися з інформацією про джерела зараження вірусом, заходи обережності і профілактики.

ПРОФІЛАКТИКА ГРИПУПРОФІЛАКТИКА ГРИПУ=2ПРОФІЛАКТИКА КИШКОВИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Заходи підготували і провели – медична сестра – Матвієнко Валентина Іванівна і соціальний педагог – Сєргєєва Олена Анатоліївна.

 

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.