Підсумкова державна кваліфікаційна атестація

7 лютого2017 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище» для учнів групи № 18 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор» пройшла підсумкова державна кваліфікаційна атестація. На ній були присутні директор Кондратьєв І.І., заступник директора з НВР Граур І.В., старший майстер Гармаш В.І., викладачі Войтюк Т.М. і Стрілець Н.В., майстер виробничого навчання Копилець Ю.Ю., а також представники ТОВ «Альвар» («Велика Кишеня») Симаченко С.В. та Іванець Д.П.

Відповіді учнів були повними, мали гарну презентацію та повністю відповідали на додаткові запитання комісії.

Всі учні групи захистилися та здобули професію «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор».

Найкращі, відмінні  результати показали Козицька Аліна, Базарний Артур, Картамишева Євгенія, Лисенко Руслана, Профаттило Анастасія, Руденко Марина та Русанова Юлія. Вони отримують дипломи кваліфікованого робітника з відзнакою.

При захисті дипломної роботи учням необхідно було зібратися та показати всі свої знання, уміння та навички, які вони отримали за весь період навчання в училищі. Якісне складання підсумкової державної кваліфікаційної атестації важливе, оскільки далі на них чекає працевлаштування та початкові кроки трудового шляху.

До того ж, Симаченко С.В., представник ТОВ «Альвар» («Велика Кишеня») запропонував учням, які проходили переддипломну практику на цьому підприємстві офіційне працевлаштування та достойну заробітну плату.

foto-0012 foto-0013 foto-0014

 

 

 

 

Старший майстер:  Гармаш Валентина Іванівна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.