Інновації в навчанні!

07 лютого поточного року в ДНЗ ЗВПУ успішно пройшов захист дипломних проектів учнів групи 18 «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор»

Випускники-спеціалісти пройшли довгий шлях,  успішно підготували і захистили дипломні проекти та отримали  відповідну кваліфікацію.

В цьому році, при розробці практичної частина дипломних проектів, учням було запропонована можливість створення  презентації за допомогою хмарних  інтернет-ресурсів. І учні цією можливістю скористалися!

Учениця Руденко Марина створила та представила результати своєї плідної роботи за допомогою ресурсу Prezi.com.

Prezi.com — це веб-сервіс, за допомогою якого можна створити інтерактивні мультимедійні презентації з нелінійною структурою. Всю презентацію можна згорнути в одну картинку і навпаки, кожний елемент презентації може бути збільшений (акцентований) для більш де-тального вивчення і залучення уваги.

Марина запропонувала велику кількість можливостей для візуалізації презентацій за допомогою використання графіки та відеоматеріалів.

Вітаємо наших випускників з отриманням диплому та бажаємо не зупинятися на досягнутому, продовжувати навчання та професійно зростати! Зичимо подальших успіхів, звершення всіх мрій і досягнення поставленої мети, а основне – адаптуватись до сучасних реалій . Надіємось, що отримана ними кваліфікація та знання принесуть користь Україні.

ruudenko foto-0012

 

 

 

 

 

 

 

Викладач Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.