СОЛДАТСЬКА МАСЛЯНА

У дні святкування Масляної адміністрація, викладачі, майстри виробничого навчання та учні ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» провели благодійну акцію «Солдатська масляна», зібравши для бійців підрозділу військової служби правопорядку «Сармат», які зараз знаходяться в зоні АТО, предмети особистої гігієни, продукти харчування, медикаменти, миючі засоби.

З вересня 2015 року соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна, члени ради учнівського самоврядування та волонтерська група училища, активно допомагають бійцям підрозділу «Сармат» – це і благодійні акції, і запрошення на концертні програми, і зустрічі за круглим столом.

Ідея проведення благодійної акції «Солдатська масляна» сподобалася учням і протягом тижня були зібрані предмети першої необхідності: зубні щітки, зубна паста, мило туалетне, мило господарське, рідке мило, одноразові станки для гоління, вологі серветки, шкарпетки і продукти харчування: чай, цукор, крупи, макаронні вироби, приправа, консерви, домашня консервація, шоколад і звичайно ж, млинці!

Так, і млинці! Їх готували за особливим рецептом заступник директора з навчально-виховної роботи Граур Ірина В’ячеславівна, старший майстер Гармаш Валентина Іванівна і майстер виробничого навчання Кібальник Юлія Олегівна. Млинці готували з душею, як для своєї сім’ї. Впевнені – вийшло смачно, бо роботу оцінювали самі прискіпливі кулінарні критики – їхні діти.

Всім хотілося порадувати сарматівців на передовій. Кожен хотів, щоб бійці побачили, що про них думають, пам’ятають і зроблять все, щоб подарувати їм свято.

Зібрану посилку приїхали забрати – командир відділення, молодший сержант Шилін Валерій Олександрович і старший солдат Плетюх Аркадій Андрійович, які на наступний день виїжджали в зону АТО.

Завтра бійці пригостять млинцями наших солдатів, які перебувають в зоні АТО.

Ну, а сьогодні кожен з нас бажає мирного неба! Повертайтеся живими!!!

3 5 6 7 Адміністрація, викладачі, майстри ГРУПА №03 ГРУПА №06 ГРУПА №09 ГРУПА №10 ГРУПА №13 ГРУПА №15 ГРУПА №18 УЧАЩИЕСЯ 1 2 Івченко+Дунаєнко гр.№11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.