Щедра масляна

Одна з найяскравіших традицій наших предків, що дійшли до наших часів – святкування Масляної. Масляна (або сирний тиждень) – святковий тиждень перед Великим постом. Масляна – час веселощів, ігор, закликання весни, час щирих та радісних зустрічей з друзями та родичами.

Так, в гуртожитку ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» пройшло свято Масляної. В теплій та дружній компанії учні дізнались про давні традиції та обряди святкування сирного тижня, зіграли в веселі ігри. Всі бажаючи виготовили декоративні маленькі опудала – символ відступаючої зими, холодів та всіх негараздів. І щоб позбутися цих негараздів і приблизити прихід весни, а з нею всього доброго та гарного в наше життя, був проведений обряд по спаленню опудел.

Ну і яка ж масляна без пригощяння родичів та друзів смачними млинцями. Вихователь гуртожитку Рижих Ольга Вікторівна спільно з дівчатами (Кумчик Євдокія та Ковальова Ганна) приготували для всіх смачних млинців і влаштували дружнє чаювання.

CUYsIF7xkHc e5zg8y2Lb0Q UmTL5mZExzs XnKRuVwOqLo ikeJtrtpCD0 7uIdiFaYT98 0CpQAfAg-s8 gGiXJrdeZjM 11_yDcJOiAc gH7KPyIKsJ4 SllmE4bLYIQ KQK2wnhbSaQ rdoPHAj5fA0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                                    Качайло Людмила Миколаївна

Вихователь гуртожитку                         Рижих Ольга Вікторівна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.