Цікаво було не лише учням…

10.05.2017 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» відбувся відкритий урок викладача Височиненко Надії Вікторівни з предмету «Технологія лицювальних та плиткових робіт». Для учнів групи 05 «Маляр. Штукатур» цей предмет не є профілюючим, але урок став дійсно корисним для майбутніх кваліфікованих робітників будівельного напряму, бо був присвячений ознайомленню з сучасним програмним продуктом CeramicWeb 3D. Програма дозволяє створити дизайн приміщення, що підлягає облицюванню, формує розгортки всіх площин приміщення, здійснює 3D візуалізацію проекту, та розрахунок необхідної кількості плитки.

Відкритий урок відбувся в рамках програми по ознайомленню викладачів і майстрів училища з можливостями застосування інтерактивної дошки на уроках теоретичного та виробничого навчання. Серед методів, запропонованих викладачем Височиненко Н.В.: вправа «Пазли» в інтерактивній програмі LearningApps.org, майстер-клас по використанню програми CeramicWeb 3D, підсумковий кросворд в додатку Фабрика кросвордів.

Цікавий та високопрофесійний  майстер-клас по застосуванню програми CeramicWeb 3D став корисним не лише учням, а й присутнім гостям – представникам адміністрації, викладачам і майстрам виробничого навчання, бо відкриває нові можливості для застосування сучасних будівельних технологій, запровадженню інтерактивних наочних засобів, наближення навчального процесу до сучасних критеріїв і вимог по створенню віртуального робочого майданчика.

На етапі рефлексії викладач запропонувала учням вибрати один з чотирьох крилатих висловів відомих філософів: Сократа, Конфуція, Арістотеля, Мольєра, який би відповідав враженню учнів від уроку. Перевагу учні віддали вислову Мольєра: «Як приємно знати, що ти про щось дізнався». Дійсно, приємно дізнаватись про щось нове і корисне, і не лише учням…

 

 

 

 

Методист Кулинич О.А.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.