Яскраво стартує Тиждень професійної майстерності професії «Декоратор вітрин»!

За віконцем м’яко осідає пухнастий сніжок, перехожі ховаються від нього за теплими комірцями , а у нас, У ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», тепло, затишно і вже розквітли квіти !

                Розквітли квіти та мерехтять грайливі  метелики, ніжно ласуючи літнім нектаром! А десь, не по – далеку, з таємничих глибин, виплескує море піну, поки Велетень – корабель мчить по хвилях, на зустріч до своєї мрії, а горделива риба –Папуга, тим часом, дивиться на нього скрізь сонячний шар морської води!

                Так, все це, чаруюче очі,  дійство можна побачити сьогодні  у Виставковій залі нашого навчального закладу, у вигляді творчих робіт учнів, виконаних у техниці холодного батику та кракелюру на яєчній шкаралупці, на уроках Технології виконання художньо – оформлювальних робіт, з викладачем спеціальних дисциплін – Прокоф’євою Анжелою Миколаївною.

              Професія «Декоратор вітрин»  «вимагає» володіння знаннями та уміннями з багатьох технік, інакше фахівець, який прийде в умови виробничої діяльності не зможе пропонувати роботодавцю весь обсяг робіт, які буде потребувати поставлене, до виконання, завдання.

               Сьогодні, в рамках Тижня професійної майстерності професії «Декоратор вітрин»,  ми можемо насолодитися  частиною вивчених технік, на предметі «ТВХОР», бо учні груп № 13, № 11 – І курсу,тільки но почали вивчати художні техніки, але їх чекає ще цілий світ творчих відкриттів та знахідок!

              Свої витвори презентували для глядачів учні гр. № 11, професії «Декоратор вітрин. Флорист»: Яковенко Анастасія, Кравцова Олена, Тилик Ганна, Ремес Катерина, Аксьонова Наталля, Михайлова Євгенія, Булаарас Інес, Меснянкіна Аліна, Маланіна Ганна.

              Також, у виставці брали участь учні гр.. № 13, професії «Декоратор вітрин»: Бакута Сергій, Джафарова Сабіна, Буримова Анастасія.

               Багато відвідувачів  сьогодні змогли  насолодитися  вернісажем, але це тільки початок – перший день Тижня професійної майстерності професії «Декоратор вітрин», і він виявився дуже гарним!

                Бажаємо усім гостям ДНЗ «ЗВПУ» та нашого сайту такої ж творчої наснаги та бажання творити красу, як і є у нас!

                  Слідкуйте за нашими новинами,бо і на далі буде цікаво!

 

 

 

 

 

 

 

З повагою до усіх – Голова методичної комісії професій художнього напряму Прокоф’єва Анжела Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.