Допомога онкохворим дітям «На зустріч мрії»

           Життя звичайної людини наповнено різноманітними приємними несподіванками. Та незалежно від віка людині притаманно мріяти. Мріяти про майбутнє щастя, кохання, сім’ю, роботу, відпочинок та інші життєві щасливі моменти»…

Так буває з усіма людьми, на протязі життя! Бо воно-життя дуже цікаве та сповнене надією. Надією на те, що там, за поворотом чекає саме найкраще! Так думають усі, але там, за поворотом, кожну людину,  може чекати не те про що мріялось, а жах, тяжка хвороба та безнадійність!

              «…це не може бути зі мною, тому, що просто не може бути!». Але, іноді,  життя підносить такі випробування, які людина і уявити собі не може! І тоді все змінюється навкруги, з’являються інші бажання і мрії! І головна мрія – це просто жити! Просто залишатися на цьому світі, дихати, радіти простим, не захмарним речам!

               Але не кожній людині, яку спіткала тяжка хвороба, пощастить вижити! Потрібно багато сил та коштів на дорогі ліки. Самому не впоратися з бідою, потрібно допомога небайдужих людей. Тих, у кого є сили, бажання  і можливості протягнути руку допомоги стражденному.

               Милосердя, це та якість, яка притаманна добрій, чутливій людині, яка може співчувати чужій біді, поки вона не переросла у горе! Тому, учні ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» із радістю відгукнулися на пропозицію що до участі у благодійній Всеукраїнській виставці «На зустріч з мрією», яка призначена для допомоги онкохворим дітям.

               Свої роботи відіслали, на зустріч з мрією онкохворої дитини: учениця гр. № 10,І курсу,  професії «Живописець. Флорист» – Петренко Катерина. Робота в техніці масляного живопису з назвою «Кораблик моєї мрії», керівник– Прокоф’єв Євген Олександрович, та Мильцева Оксана, учениця гр. № 15 І курсу, за професією «Живописець. Флорист», з роботою в техніці холодного батику «Квітни моя квітка», керівник – Прокоф’єва Анжела Миколаївна.

                Маємо велику надію, що ми якось змогли допомогти тим, кому так потрібна наша поміч та підтримка!

 

 

 

 

 

 

 

З повагою, та побажанням здоров’я та щастя: Прокоф’єва Анжела Миколаївна, та Прокоф’єв Євген Олександрович.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.