Цікаво, пізнавально, інноваційно…

20.04.2017 року відбувся відкритий урок викладача Войтюк Тетяни Миколаївни з предмету «Основи менеджменту» на тему “Мотивація – основна функція менеджменту” в групі 19 “Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор”.

Основна методична мета уроку – продемонструвати присутнім колегам можливості, які надає ініціативному, творчому викладачу, майстру виробничого навчання інтерактивна дошка. Калейдоскоп вправ, завдань, цікавих «магічних» перетворень, продемонстрованих на всіх єтапах уроку, стали дійсно безцінним надбанням в коллекції інтерактивних прийомів і методів, доступних викладачам і майстрам виробничого навчання, що опановують цей сучасний засіб організації навчально-виробничої діяльності. Непідробна цікавість, активність з боку учнів під час уроку – реальний показник дієвості застосування інтерактивної дошки.

Тетяна Миколаївна завжди творчо і відповідально ставиться до всіх відкритих заходів. І кожен її урок – це пізнавальна, емоційна та результативна взаємодія викладача, педагога-новатора і учнів, феєрверк різноманітних, але доцільних інноваційних прийомів і засобів навчання.

 

 

 

 

Методист Кулинич О.А

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.