Від нетрадиційних уроків до STEM-освіти.

18.04.2017 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» відбулося розширене заняття Школи молодого педагогічного працівника. До участі у занятті долучилися всі небайдужі теми «Технологія ведення нетрадиційних уроків».

З доповіддю і презентацією «Види нетрадиційних уроків та їх проведення» виступила викладач училища Єрьоменко Олена Миколаївна. Вона розповіла про особливості проведення уроку-вистави, уроку-аукціону, уроку-диспуту, уроку-діалогу, уроку-ділової гри, уроку-КВК, уроку-змагання та інших, навела приклади проведення нетрадиційних уроків з власної практики.

Методист Кулинич Олена Анатоліївна виступила з презентацією на тему «STEM-освіта», популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics). Це напрям в освіті (його ще називають «перевернуте навчання»), при якому в навчальних програмах посилюється природничо-науковий компонент + інноваційні технології. STEM-освіта готує учнів до успішного працевлаштування, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять. За деякими даними залучення тільки 1% населення до STEM- професій підвищує ВВП країни на $50 млрд. А потреби у STEM-фахівцях зростають у 2 рази швидше, ніж в інших професіях, тому що STEM розвиває здібності до дослідницької, аналітичної роботи, експериментування та критичного мислення.

Усім зацікавленим було запропоновано прийняти участь у Всеукраїнському вебінарі «Мейкерство як інноваційний підхід впровадження STEM-освіти», який відбудеться 20 квітня 2017 року о 15.00.

 

 

 

 

Методист Кулинич О.А.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.