ПЛАНЕТА ТОЛЕРАНТНОСТІ

З метою формування в учнівської молоді уявлення про толерантність, поваги до своїх прав і прав інших людей, а також толерантного критичного мислення, в Запорізькому вищому професійному училищі було організовано та проведено тематичний захід «Планета толерантності».

До початку заходу було проведено анкетування в групах № 08 (професія «ОКН. Агент з постачання» та № 19 (професія «ОКН. Адміністратор»), аби виявити обізнаність учнів щодо цієї теми.

Під час демонстрації презентації, соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна, розвивала в учнів вміння вести діалог і аргументувати свою позицію та виховувала почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів.

Учні залюбки обговорювали тему «толерантності» та долали психологічні бар’єри, що заважають прийняти себе і шанобливо ставитися до інших юдей.

Арт-терапевтична вправа «Емблема толерантності» дала змогу кожному учню, за допомогою малювання, передати своє відчуття та створити свою емблему толерантності.

Такі інтерактивні заходи сприяють розвитку навиків самоаналізу і самовдосконалення та підвищують рівень творчої активності учнів.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.