Майстерність педагога на відкритому уроці!

Пригадую слова О. Сухомлинського: «Учитель готується до свого найкращого уроку все життя». Але це не означає, що в нього не було зразкових уроків. Часто виходиш із навчального кабінету і думаєш: «Хотілося б, аби все щойно прожите з групою побачили інші – колеги, учні, адміністрація». А це і є великою місією відкритого уроку.

Саме такий відкритий урок представила викладач Кішко Ксенія Вікторівна 20 листопада 2018р. у групі № 06 з предмету «Бухгалтерський облік» на тему «Тематичне оцінювання «Облік  господарських процесів».

Складну тему  викладач змогла розкрити в доступній і зрозумілій для учнів формі. Для цього Ксенія Вікторівна вибрала нестандартну,  але цікаву форму уроку – урок – гра.

Здавалося, на перший погляд, матеріал сухий, важкий для сприйняття, проте таке враження розвіялося від різнопланової, комплексної роботи викладача та учнів.

Педагог вміло поєднав сучасні методи навчання та  інтернет технології. Урок супроводжувала майстерно створена презентація, в яку органічно були інтегровані і відео питання, і вправа «Знайди помилку в документі» та «Послідовність первинних документів», і конкурс  «Своя гра».

Розв’язування інтерактивних завдань за допомогою  інтернет сервісу LearningApps вже не раз використовувався викладачем, тому для учнів було звичною справою дати визначення основним бухгалтерським поняттям та господарським процесам.

Присутні гості на уроці подякували викладачеві за такий цікавий та насичений урок. Побажаємо Ксенії Вікторівні надалі вдало демонструвати  колегам свій позитивний та новітній досвід!

 

 

 

 

 

 

 

Голова методичної комісії професій
економічно-адміністративного напрямку
 та професії «Оператор комп’ютерного набору»
Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.