До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

Традиційно Україна, як і увесь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу. Охорона навколишнього природного середовища – це нова форма у взаємодії людини й природи, породжена в сучасних умовах Сьогодні екологічні проблеми стоять у ряді найважливіших і визначають рівень благополуччя всієї світової цивілізації й, зокрема , нашої країни.

Всесвітній день охорони навколишнього середовища відзначається по-різному, у тому числі вуличними мітингами, парадами велосипедистів, “зеленими” концертами, конкурсами творів і плакатів у школах, посадкою дерев, кампаніями по утилізації відходів і прибиранням територій, а також безліччю інших способів. Та, в будь-якому випадку, цей день є прекрасною нагодою зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля.

Учні ДНЗ «Запорізьке ВПУ» групи  07 (ОКН. Обліковці бухгалтерських даних),  групи 15 та 10 (Живописці флористи),  під керівництвом керівника гуртка Качайло Людмили Миколаївни,  майстра виробничого навчання  Кібальник  Юлії Олегівни та  майстра виробничого навчання  Кішко Ксенії Вікторівни, відвідали тематичний захід, що відбувся в Запорізькому дитячому ботанічному саду. В рамках заходу всі учасники мали можливість відвідати екскурсію по саду, прослухати лекцію на екологічну тематику та просто насолодитися  затишним та екологічно чистим куточком нашого індустріального міста.

Кожен  відчув як багато залежить від нас самих. Від нашої екологічної свідомості. Дехто захотів  відмовиться  від поїздок транспортом, хтось  посадить дерево, а інший нарешті прибере сміття в своєму дворі.
Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас!

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання     Кішко Ксенія Вікторівна

Майстер виробничого навчання     Кібальник Юлія Олегівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.