Запоріжжя – це Європа.

Запоріжжя яскраво заявила про свій європейський вибір. 10 червня, на Майдані Героїв, біля будівлі облдержадміністрації,  кілька сотень запоріжців долучились до святкування старту безвізового режиму з ЄС. У рамках заходу просто неба відбулось кілька видовищних та яскравих флешмобів. Під час акції відбулись святкові виступи танцювальних та творчих колективів, вокальних ансамблів. Підтримуючи європейські ціності та виражаючи свою громадську позицію до свята долучилися  учні ДНЗ «Запорізьке ВПУ».

Запорізька молодь сміливо та рішуче виразила своє прагнення, щоб Україна стала повноправним мешканцем нового європейського дому – успішної моделі мирної співпраці між державами. А як відомо, молодь – це надзвичайно потужна рушійна сила, яка завжди досягає поставленої мети. На  святкуванні були присутні не лише учасники акції, а також гості міста, громадськість, студенти, активісти, представники трудових та учбових колективів та загалом всі, хто відстоює європейські цінності.

Молодь різних навчальних закладів об’єдналася, щоб  продемонструвати своє бажання та прагнення змінювати світ й крокувати до Європи. Щоб виголосити неподільність України, що Україна – це Європа, що Запоріжжя – це Європа. У фіналі на майдані Героїв учасники акції розгорнули та символічно об’єднали прапор України та прапор Європейського Союзу.

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                 Качайло Людмила Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.