Всеукраїнський конкурс “Знай, люби свій край”

В рамках Всеукраїнського конкурсу “Знай, люби свій край” проводиться конкурс “Шляхами славетних козаків”.

Роботи  на конкурс “Шляхами славетних козаків”були виконані під керівництвом викладача рисунку та живопису,  класного керівника групи №15, за професією «Живописець. Флорист.»  – Прокоф`єва Євгена Олександровича. Спочатку було проведено  відбір учасників у групу яких потрапили Потепух Олександра, Каракай Катерина, Рязанцева Валерія та Камєнєва Ксенія.

Спочатку були розроблені ескізи на дану тематику, у яких був узятий напрямок на історичну бувальщину, якою славиться наш славетний Запорізький край. Героїчна історія нашого краю, яка розповідає про боротьбу запорізького козацтва за свободу і незалежність держави.

Учні яскраво впоралися з цією задачею та зробили дуже яскраві, професійно виконані на високому рівні картини. Які чітко розкрили задану тему та показали гарні образи вільного незалежного народу з його традиціями та історією.

  Як професійний художник, який є членом Національної Спілки Художників України вважаю, що ці роботи гідні експонуватися у виставкових залах нашого міста та України.

 

 

 

 

 

 

 

Склав – викладач спец.дисциплін рисунку та живопису – Прокоф`єв Євген Олександрович

Опубліковано у загальній категорії, Конкурсна діяльність, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.