4 квітня 2017 року в календарі

Кожен день на нашій планеті відзначений якою-небудь визначною подією. День 4 квітня, теж, не виняток. В цей день відзначається відразу декілька подій: День створення НАТО, Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням, Міжнародний День бродячих тварин, День веб-майстра та День Незалежності Республіки Сенегал.

З цього приводу, викладачем спец.дисциплін ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» Стрілець Наталією Валеріївною, 4 квітня в гуртожитку був проведений виховний захід «4 квітня 2017 року в календарі». Матеріали які були підготовлені  включали в себе різноманітну інформацію про події, що сталися в цей день в світі як в далекі минулі, так і в попередні кілька років. Серед них – події, що вплинули на хід історії, пам’ятні дати та цікаві факти.

Вихованці нашого училища дізнались багато цікавого про Організацію Північноатлантичного договору, яка була заснована 4 квітня 1949 року у США з метою захисту миру і стабільності. Про мінну небезпеку – ця страшна і підступна зброя вкрала і скалічила безліч людських життів. Цей жах триває і зараз.

Також, 4 квітня – гарний День, щоб приділити особливу увагу безлічі бродячих тварин в нашому світі. Ми, як люди, які піклуються про тварин, можемо зробити щось, щоб полегшити їх становище.

Зараз ні у кого не викликає сумнівів той факт, що ця сучасна професія, котра з’явилася спільно з виникненням Інтернету – «веб- майстер», має місце не просто «бути», а вже й встигла заслужити широку повагу, громадську вдячність, своєрідну легендарність і дивовижну самобутність.

Також учні дізналися багато цікавих фактів про історію, флору і фауну такої далекої від нас Республіки Сенегал, яка 4 квітня 1960 року отримала незалежність.

Цікаві діалоги між учнями і викладачем, що виникали стосовно кожної визначної події цього дня – 4 квітня, має підштовхнути учнів до формування у них моральної свідомості, прагнення до саморозвитку та самовдосконалення, а також до підкорення нових вершин в майбутній професійній діяльності.

 

 

 

 

Викладач спец. дисциплін                    Стрілець Наталія Валеріївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.