ПОДАЛЬШЕ НАВЧАННЯ ВИПУСКНИКІВ ДНЗ «ЗВПУ»

Сьогодні випускники ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» мають всі шанси досягти успіху в кар’єрі. У них якісна практична підготовка. Починаючи працювати, вони швидко поповнюють багаж теоретичних знань, а багато з випускників продовжують навчання у коледжі або вищих навчальних закладах.

Коледжі відносяться до 1-2 ступеню акредитації, а значить, по закінченні студенти одержують звання бакалавра або молодшого спеціаліста.

Вважається, що коледж дає більш високий рівень освіти, оскільки там посилена фундаментальна та практична підготовка.

Запорізький торговий коледж Запорізького національного університету-навчальний заклад з багаторічною історією та традиціями викладання. Щороку десятки випускників коледжу з легкістю працевлаштовуються і користуються попитом на ринку праці. Багато з них працюють на підприємствах торгівлі, в закладах громадського харчування, у приватних компаніях.

Ось уже другий рік поспіль випускники ДНЗ «ЗВПУ» готуються вступати в Запорізький торговий коледж на спеціальність «Товарознавство та комерційна діяльність», з отриманням кваліфікації «Товарознавець комерсант», і на спеціальність «Бухгалтерськой облік», з отриманням кваліфікації «Бухгалтер». Учні училища, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника приймаються на 2 курс торгового коледжу за результатами співбесіди.

Цього року, випускники ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» 2015 року з професії: «Оператор комп’ютерного набору. Контролер-касир»- Анохіна Юлія, яка закінчила училище з відзнакою і Шеремет Анна, закінчують навчання на 2 курсі в Запорізькому торговому коледжі за спеціальністю «Товарознавство та комерційна діяльність».

Щорічно, соціальний педагогом ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» Сєргєєвою О.А. запрошується викладач спецдисциплін Запорізького торгового коледжу Сумма Анжела Петрівна, яка знайомить з широким спектром освітніх послуг, які пропонує Торговий коледж ЗНУ і можливістю подальшого навчання на 2-3 курсах Запорізького національного університету.

Освіта нині в ціні. І це не випадково, адже кожен роботодавець зацікавлений у кваліфікованих кадрах.

ГР.№07-ОКН.ОБЛІКОВЕЦЬ З РЕЄСТРАЦІЇ БУХГАЛТЕРСЬКИХ ДАНИХ ГР.№07-ОКН.ОБЛІКОВЕЦЬ ГР.№16-2016-ОКН.КОНТРОЛЕР-КАСИР.jpg ГР№16-ОКН.КОНТРОЛЕР-КАСИР

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог – Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.