Гуртожиток

Загальна характеристика гуртожитку

Гуртожиток знаходиться на території  ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»

№ з/пЗагальні характеристики 
1Адреса гуртожиткум. Запоріжжя вул.. Заводська будинок 9 К.т. 222-98-53
2Рік будівництва1988
3Тип будівліпристосований
4Система водопостачанняцентральна
5Система каналізаціїцентральна
6Кількість поверхів4
7Тип розміщення кімнатблочний
8Загальна площа944,5
9Кількість кімнат для проживання42
10Умивальні21
11Санвузли21
12Душові21
13Кімната для прання1
14Кімната для сушіння1
15Кухні4
16Кімната відпочинку1
17Кімната самопідготовки1
18Кімната вихователя1
19Ізолятор для хворих1
20Тренажерний зал1

Місцями у гуртожитку забезпечуються всі здобувачі освіти, що проживають за межами м.Запоріжжя. Кількість вільних місць постійно варіюється (актуальна інформація надається адресно, за індивідуальним запитом).

Вартість проживання визначається “ПОРЯДКОМ
забезпечення гуртожитками осіб, які здобувають освіту в закладах професійної (професійно-технічної) освіти”

Гордістю Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище» – є гуртожиток, який знаходиться на території училища.

 Заселення до гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУ» здійснюється відповідно до Порядку забезпечення гуртожитками осіб, які здобувають освіту в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, затвердженого Постановою кабінету Міністрів від 17 квітня 2019 року №331.

До  гуртожитку проведено швидкісний Інтернет з вільним доступом WI-FI. На сьогоднішній день учні мешкають на чотирьох поверхах. На 5-6 поверсі хлопці, 7-8 поверх дівчата. У гуртожитку блочна система, у кожному блоці по 2 кімнати та 1 сан. вузол, на кожному поверсі знаходиться 6 блоків (12 кімнат та 6 сан. вузлів).  На кожному поверсі кухня.  В гуртожитку є кімната для прання та сушилка. На сьогодні в гуртожитку проживає 90 учнів.

⠀В гуртожитку знаходяться адміністративні приміщення а саме: кабінет завідуючої гуртожитком, кімната вихователя, камера схову. ⠀Окрім того розташований ізолятор, кімната відпочинку, кімната самопідготовки.

У гуртожитку для учнів ДНЗ «Запорізьке ВПУ» створені належні умови для навчання, дозвілля та відпочинку. Крім вихователя гуртожитку кожного вівторка працює практичний психолог, кожної середи керівник гуртка.

Організація життєдіяльності учнів у гуртожитку має величезний виховний потенціал. А допомога вихованцям раціонально використовувати дозвілля з метою розвитку, вдосконалення моральних, естетичних і фізичних якостей особистості, а також відпочинку, культурних розваг, занять улюбленою справою, самообслуговування в побуті, дотримання норм особистої гігієни – одне з найважливіших завдань, які постають перед педагогічним колективом ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище».