On-line навчання предмету «Комп’ютерна графіка»

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19), учням та вчителям нашого навчального закладу доводиться працювати дистанційно.

Щоб ефективно проводити свої уроки, майже всі вчителі проходять спеціальні on-line курси, та різноманітні тренінги, стосовно оволодіння навиками викладання предметів за допомогою інтернет – ресурсів.

Так, викладач економічно – адміністративного напрямку –  Житницька Ганна Валеріївна, за допомогою ресурса Viber  та Google Сlassroom проводить заняття з предмету « Комп’ютерна графіка». Діти отримують свої завдання трьома різними способами – через Viber, електронну пошту та Google Сlassroom. Якщо учень потребує допомоги у виконанні лабораторної роботи, то звернутись за допомогою можна, через все ті ж самі три ресурси. Більш за все дітям подобаються відео конференції через Viber, де наочно можна вказати на помилки або дати відповіді на основні питання при роботі у програмі Adobe Photoshop.

Одним з найприємніших моментів такої роботи, є те, що діти дуже стараються, хвилюються не менш ніж вчителі, та намагаються якнайкраще виконати свої завдання. Старанні учні – це найкраща винагорода для вчителя.

Дуже хочеться відмітити роботи, таких учнів як Чередніченко Ольвія, Овчиннікова Марія та Коровін Евген, які навчаються у групі № 16 за професією «Декоратор вітрин. Адміністратор» . Нову тему « Створення колажу у Adobe Photoshop» діти пройшли завдяки on-line ресурсам, всі завдання виконували самостійно, з деякими корективами від викладача.

Викладач спецдисциплін                                   Житницька А.В.

Опубліковано у загальній категорії. Додати до закладок постійне посилання.