Новорічні іграшки на ялинку Запорізької області від учнів і викладачів ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»

Зима вже наблизилась до нас, на дворі січе мороз. Ми змушені одягатись тепліше, готуватися до новорічних свят. Вся ця святкова метушня створює навколо кожного з нас затишок, який ми чекаємо цілий рік. Так само й учні і викладачі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», з метою святкування Дня Святого Миколая, новорічно-різдвяних свят, оформлення «Ялинки Запорізької області», в рамках проведення Обласного конкурсу ялинкових прикрас «Моя новорічна мрія», Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образо-творчого мистецтва «Знай і люби свій край» створюють новорічні іграшки своїми руками, щоб порадувати людей навколо себе і пробудити зимовий затишок у нашому місті.

Так учениця групи №15 з професії «Живописець. Флорист» Потепух Олександра разом зі своїм класним керівником Прокоф’євим Євгеном Олександровичем виготовили новорічний символ наступного року– Різдвяного півня.

Спочатку розробили ескіз майбутньої іграшки, потім вирізали заготівлю птаха, розфарбували в різні барви: червоні, сині, жовті, зелені кольори, які гармонічно поєднуються між собою. В решті решт усю іграшку прикрасили різноманітними ґудзиками, яскравими блискітками, стрічками. Вийшов справжній  герой –  стиляга з відомої казки про Бременських музикантів. Цей чудовий півень буде яскравим доповненням на головній ялинці, а також принесе радість та надхнення мешканцям нашого міста!

Не залишилися повз доброї справи і учні групи № 10, професії «Живописець. Флорист» Чухаленко Анфіса і Сідільова Арина, зі своїм класним керівником Прокоф’євою Анжелою Миколаївною і створили закохану пару – Красеня-півника і Несушку-чепурушку, як символ кохання і добробуту у Новому році! Яскраві намистинки й блискучі іграшки прикрасили святкових птахів, процес виготовлення яких зайняв багато часу.З початку було потрібно розробити ескізи, вирізати з пінопласту, загрунтувати та зачистити вироби шкіркою, а потім вже наносити фарби й прикраси, але такі зусилля не були марні!

Новий рік, це свято, яке приходить до людини з дитинства. І скільки б років людині не було, вона несе відчуття свята через усе своє життя.

Виготовляя з дітьми новорічні іграшки викладачі також відчули себе малечою, яка чекає святкового чуда, яке повинне обов’язково прийти до кожної людини разом з боєм курантів! Але, серед дорослих є така категорія людей, яка, мабуть найбільш чутливо відчуває в це свято подих дитинства, це – митці. Митці – люди, які ніколи не прощаються з дитячими мріями і, став вже дорослими й досі вірять у чудеса!

Результат зробленої праці позабавив і творців, і всіх оточуючих. Курячі символи Нового року дуже добре відображають святковий настрій та порадують очі кожного, хто буде проходити повз звабливої ялинки.  Бажаємо і вам веселих свят, добрих дарунків та счасливого Нового року!

statya img_0695 img_0685 img_0690 img_0696

 

 

 

 

 

 

 

З повагою до гостей нашого сайту, класні керівники групи №15, І курсу, №10 ІІ курсу професії ” Живописець. Флорист”, Прокоф’єв Євген Олександрович і Прокоф’єва Анжела Миколаївна.

1.12.2016 р.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.