Соціально-правовий захист учнівської молоді

20 січня 2016 року у гуртожитку ДНЗ «ЗВПУ» було проведено відео лекторій на тему: «Соціально-правовий захист учнівської молоді».

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна дала визначення поняттю «соціальний захист», розповіла про орієнтири Конвенції ООН щодо прав дитини і про сутність соціально-правового захисту молоді в Україні.

В ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» створено всі умови для вільного розвитку духовних і фізичних сил учнівської молоді, пробудження її активності.

З метою повторення та узагальнення соціально-правових знань учнів, згідно Законів України, розвитку комунікативних навичок, уміння аналізувати і узагальнювати поняття, а також з метою виховання поважного ставлення до людей було проведено гру «Брейн-ринг».

Протягом гри змагались дві команди – «Щит» і «Меч», які яскраво продемонстрували знання відповідно до Декларації прав дитини, Конвенції ООН про права дитини, відповідаючи на запитання вікторини «Знай права».

Перемогу отримала команда дівчат «Меч», яку очолювала капітан команди Марина Руденко.

Всі учасники гри отримали буклети та незабутні враження від гри.

Такі ігри і зустрічі спрямовують пізнавальну активність на самовдосконалення, творчий зріст особистості, сприяють формуванню правосвідомості, допомагають учнівській молоді усвідомити відповідальність за майбутнє країни.

-2-638 (1) команда МЕЧ команда ЩИТ конкурс капітанів Соціально-правовий захист учнівської молоді Соціально-правовий захист учнівської молоді=1 Соціально-правовий захист учнівської молоді=2 Соціально-правовий захист учнівської молоді=3 Соціально-правовий захист учнівської молоді=4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соціальний педагог – Сєргєєва О.А.

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.