Талановиті та старанні

Учні ДНЗ «Запорізьке ВПУ»  не тільки старанні та наполегливі  в навчанні , але й талановиті артисти.  Юні  дарування беруть активну участь у всіх можливих фестивалях, святкових заходах та  конкурсах міста та області.  Демонструють свій талант в різних  жанрах: вокально-інструментальному, хореографічному, театральному.  Переймають досвід, заводять нові цікаві знайомства та прославляють рідний навчальний заклад.

Так 19 листопада в ПК «Орбіта» учениці 13 групи (Декоратор вітрин) Єлесіна Поліна та 14 групи (Декоратор вітрин. Флорист) Ворона Анастасія, під керівництвом керівника гуртка Качайло Людмили миколаївни, взяли участь  у  обласному конкурсі творчості міжнаціональних культур  «Зоряниця».  Виступаючи на одній сцені з представниками національних меншин нашої області, мали змогу насититись етнічним  колоритом, відчути неповторність та самобутність різних культур.  Дівчата яскраво  продемонстрували  барвистість та багатогранність сучасної  української культури.

Ще одна талановита учениця  ДНЗ «Запорізьке ВПУ»  Шматок Єлизавета група 11 (Декоратор вітрин. Флорист) – відміниця в навчанні, чудова бандуристка та вокалістка.  ЇЇ було запрошено взяти участь у святковому концерті Х-го Форума лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ Запорізької області. Для всіх почесних гостей, лідерів учнівського врядування,  та всіх організаторів і учасників Єлизавета виконала чудову музичну композицію «Заплету калину в коси».

 Попереду  підготовка та участь в багатьох інших святкових тематичних заходах та урочистостях. Бажаємо всім юним даруванням натхнення, наполегливості та успіхів. А всім майстрам виробничого навчання та викладачам ДНЗ «Запорізьке ВПУ»  виражаємо подяку за підтримку молодих  талантів.

 dscn9681 dscn9687 dscn9695 dscn9733 dscn9760 dscn9766 dscn9769 dscn9731 4-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                     Качайло Людмила Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Конкурсна діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.