Тривожний сигнал

25 листопада 2016 р. в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»  був звичний навчальний день: в майстернях і кабінетах добігали кінця уроки виробничого навчання, за розкладом йшов шостий урок теоретичного навчання.

Аж раптом учні і педагогічні працівники були стривожені трьома незвично довгими дзвінками… З попередніх інструктажів всі знали: це сигнал, що означає негайну евакуацію.

Викладачі і майстри дали команду учням взяти теплі речі і покинути навчальні приміщення, рухатися у напрямку найближчих виходів. Прихопивши навчальні журнали зі списками учнів і впевнившись, що в приміщеннях нікого не залишилося, педпрацівники, як справжні капітани, останніми полишали кабінети і майстерні. Кілька хвилин, – і коридори училища спорожніли, а весь учнівсько-педагогічний колектив вишикувався на прилеглому спортмайданчику. Звіривши наявних учнів зі списками, викладачі і майстри доповіли заступнику директора з НВР Граур І.В. про кількість евакуйованих. Перекличка показала злагодженість дій учнів і педпрацівників. Це відмітила відповідальна за проведення заходу заступник директора з НВР Хімченко Н.Ю.

Методист училища Кулинич О.А. провела нагадування-інструктаж з ключових питань поведінки під час реальної пожежі, подякувала всім за оперативність. Учні нарешті змогли благополучно повернутися до звичних занять.

Навчання з евакуації відбулися в рамках Місячника з безпеки, який зараз проходить в ДНЗ «ЗВПУ», а також на виконання наказу Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА від 11.11.2016 № 0849 «Про організацію і проведення в закладах освіти позапланових інструктажів з питань техногенної і пожежної безпеки та надзвичайних ситуацій», з метою неухильного виконання вимог техногенної і пожежної безпеки та надзвичайних ситуацій.

img_4346 img_4350 img_4356 img_4361 img_4367

 

 

 

 

 

 

 

Методист   Кулинич О.А.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.