Наш погляд на безпеку життєдіяльності

У рамках проведення Місячника безпеки життєдіяльності у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», викладачем Стрілець Наталією Валеріївною, був проведений конкурс тематичних листівок, пам’яток та буклетів. У цьому заході приймали участь учні першого та другого курсу, які навчаються за професіями економічно-адміністративного напряму.

Слід відзначити оригінальне оформлення робіт, в яких  учні продемонстрували не тільки обізнаність в сфері безпеки життєдіяльності, а й показали що повною мірою володіють комп’ютерною, мультимедійною та офісною технікою, яку вони використовували для підготовки конкурсних завдань та виконують вимоги до оформлення буклетів, листівок та пам’яток в програмі Microsoft Publisher. Роботи вийшли змістовні, цікаві, був помітний творчий підхід учнів до поставленого завдання.

В своїх роботах конкурсанти торкнулися таких важливих тем, як правила поводження з вибухонебезпечними предметами, правила поведінки на дорозі та у транспорті, попередження пожеж та надзвичайних ситуацій, як запобігти побутовому травматизму та інші.

Технічна підтримка проведення конкурсу здійснювалась викладачем комп’ютерних дисциплін Бочаровою Тетяною Петрівною.

Всі конкурсні роботи будуть відправлені в Сектор зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України в Запорізькій області для проведення ІІ етапу обласного конкурсу з безпеки життєдіяльності.

575a2yvhg ar-dpzw2lts g7bvh33xkgo j6lx9medbeg jcjfyriqhgg jy3of3s9usw

 

 

 

 

 

 

 

Викладач спец. дисциплін Стрілець Наталія Валеріївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.