МІСТО ПРОФЕСІЙ

Масштабний проект, який щороку крокує всією Україною, побував у місті Запоріжжі, щоб познайомити хлопців та дівчат з сучасними професіями.

26 серпня у Центральному міському парку культури та відпочинку «Дубовий гай» міста Запоріжжя відбувся профорієнтаційний інтерактивний захід в рамках Всеукраїнського національного проекту «Місто професій».

У парковій зоні розгорнулось імпровізоване «Місто професій» де кожна дитина мала змогу отримати паспорт, карту представлених професій та мала можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей, таких як – рятувальник, пожежник, поліцейський, соціальний працівник, продавець, , живописець тощо, діти приступали до «роботи».

Сумлінні «працівники» отримували заробітню плату, яку мали можливість витратити на власний розсуд в крамниці солодощів та подарунків, розташовану на території «Міста професій».

Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище», під керівництвом заступника директора з НВР Хімченко Наталії Юріївни, соціального педагога Сєргєєвої Олени Анатоліївни, викладачів Прокоф’ва Євгена Олександровича, Прокоф’євої Анжели Миколаївни, Войтюк Тетяни Миколаївни, майстрів виробничого навчання Паскарь Наталії Юріївни, Копилець Юлії Юріївни та бібліотекаря Білогорохової Галини Федорівни розгорнули своє маленьке «Місто професій ДНЗ «ЗВПУ». Викладачі та майстри знайомили з професіями, які надає навчальний заклад та можливостями працевлаштування і вступу до коледжів та вишу після закінчення навчання.

 

Найбільше запитань було до викладачів професій художнього напрямку Прокоф’єва Євгена Олександровича та Прокоф’євої Анжели Миколаївни, які разом зі своїми учнями малювали портрети, робили боді-арт та надавали відповіді щодо навчання за професією «Живописець».

Популяризація професій – одне з головних завдань цього заходу, тому ми вдячні організаторам за можливість ще раз познайомити дітей та їх батьків з професіями, що надає Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище», показати майстерність викладачів та їх учнів та підкреслити актуальність професій.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у Абітурієнту, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.