Переддипломна виробнича практика учнів групи № 02, по професії: «Маляр-штукатур. Лицювальник-плиточник»

Згідно навчального плану, учні ІІ курсу, групи № 02, по професії: «Маляр-штукатур. Лицювальник-плиточник» після отримання теоретичних знань вийшли на підсумкову переддипломну виробничу практику на підприємства міста Запоріжжя та Запорізької області.  Виробнича практика триває з 13 квітня 2017р. по 06 червня 2017р.

Згідно графіку переміщення майстра виробничого навчання Копилець Юлії Юріївни, 24 травня відбулась перевірка щодо проходження виробничої практики учнів на підприємстві Металургійний завод «Дніпроспецсталь» та «Вечірня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20.»  

 У ході перевірки виробничої практики учні використовують особистий спецодяг. При необхідності учням на підприємствах надається перша долікарняна допомога. Учні забезпечуються засобами індивідуального захисту (распіраторами, окулярами) згідно вимог безпеки праці за відповідними темами програми виробничої практики. Також, учні забезпечені особистими інструментами, матеріалами та необхідними засобами, відповідно до програми виробничої практики по узгодженню з даними підприємствами.

Керівники підприємства, на яких проходять практику учні групи 02, дбають про забезпечення належних умов праці учнів, дотримання правил і норм з охорони праці та виробничої санітарії. Випадки порушень правил техніки безпеки – не виникали, а також відзначили, що практиканти виконують виробничі завдання  на високому та достатньому рівнях.

Учні тактовні та показують високу професійну підготовку, володіють професійно-теоретичними знаннями та професійно-практичними навичками, дотримуються правил і норм безпеки праці.

Під час проходження виробничої практики учні знайомляться з новими видами технологічного обладнання, працюють з новою технікою, сучасними інструментами.

Рівень підготовки учнів відповідає освітньо-кваліфікаційним характеристикам з професії: «Маляр-штукатур. Лицювальник-плиточник».

Бажаю випускникам групи № 02 гідно захистити свої дипломні та кваліфікаційні роботи та показати себе на високому рівні на державній підсумковій кваліфікаційній атестації, яка відбудеться 07 червня 2017 року , о 9.00.

 

 

 

 

З повагою,  майстер виробничого навчання Копилець Юлія Юріївна.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.