Щаслива родина — міцна країна.

28 травня в центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» пройшов один з наймасовіших загальнообласних заходів – «Фестиваль сім’ї».

Захід відбувся під гаслом «Щаслива родина — міцна країна». Він зібрав близько 10 тис. гостей та жителів міста. “Фестиваль сім’ї” вже 5 років проходить з ініціативи коаліції громадських організацій за підтримки Запорізької обласної державної держадміністрації та Запорізької міської ради. З минулого року свято підтримує Уряд Німеччини в рамках Ініціатив інфраструктурної програми для України.

Учні ДНЗ «Запорізьке ВПУ», що мешкають в гуртожитку,  з задоволенням приєднались до фестивалю. Велелюдний фестиваль розпочався з різнобарвної ходи від майдану Волі до парку культури і відпочинку «Дубовий гай». Впродовж фестивального дня організатори влаштували цікаве і насичене добротою дозвілля запоріжців. Десятки локацій, як то ярмарок професій, містечко емоцій, катання на байдарках, ярмарок спорту, містечко морозива та інші майданчики дозволили запоріжцям проявити свої таланти, поспілкуватись і згуртуватись.

Особливу увагу учнів ДНЗ «Запорізьке ВПУ» привернула широкомасштабна акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, яку провели  запорізькі рятувальники, під час якої усі гості свята змогли не тільки перевірити свої знання з основ безпеки життєдіяльності, а й відчути себе справжніми підкорювачами стихії і отримати цінні подарунки. Усі учасники отримали цінні подарунки від партнерів заходу.

Учні мали можливість ознайомитись з різними навчальними закладами, спортивними  та громадськими організаціями та поділитись досвідом та перевагами навчання в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище». Загалом фестиваль подарував гаму емоцій, відчуття свята та єднання з близькими та друзями.

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                             Качайло Людмила Миколаївна

Вихователь  гуртожитку                 Рижих Ольга Вікторівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.