День захисника України

Державне свято День Захисника України, вважається досить новим, але має історію багатьох століть. Дата 14 жовтня була обрана не випадково, адже саме в цей день відзначається велике православне свято – Покрова Пресвятої Богородиці, також жовтневий день був знаменним для запорізьких козаків.

З нагоди святкування Дня захисника України 14 жовтня 2018 року, педагогічні працівники Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище», організували учнів з метою відвідання урочистостей, присвячених цій події на майдані Героїв. На заході, серед інших гостей, були присутні заступник директора з навчально-виховної роботи Паскарь Наталія Юріївна, соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна, викладач Стрілець Наталія Валеріївна, а також учні груп № 03 за професією «Лицювальник-плиточник. Муляр», № 06 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», № 08 за професією «Агент з постачання. Оператор комп’ютерного набору», № 11 та № 14 за професією «Декоратор вітрин. Флорист», № 18 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор».

До Дня захисника України було приурочено урочисту клятву 124-ма вихованцями ліцею «Захисник». В цей день ліцеїсти присягли перед народом України, офіцерами та батьками. З Києва пролунало привітання президента України Петра Порошенка. Також, привітати ліцеїстів зі складанням присяги завітали представники міської та обласної ради, старше покоління захисників та ветеранів Другої Світової війни. Церемонію складання присяги було доповнено виставкою військової техніки. В центрі Запоріжжя, на майдані Героїв, розташувались БТРи, броньовані вантажівки та гармати, на фоні яких місцеві жителі робили світлини.

Учням нашого навчального закладу була відведена почесна місія – тримати символ нашої держави – синьо-жовті прапори, які гордо замайоріли перед  Запорізькою обласною державною адміністрацією. Учні відповідально віднеслись до цього завдання, на їх обличчях сяяли усмішки і гордість за те, що вони є українцями – громадянами саме нашої великої держави – України.

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з НВР Паскарь Наталія Юріївна

Викладач Стрілець Наталія Валеріївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.