Живописна осінь у ДНЗ «Запорізьке ВПУ»

Пролетіло літо. Сонце ще радує нас теплою погодою, а двері нашого училища і наші улюблені викладачі вже зустрічають нас, своїх вихованців – талановиту молодь. Осінь починає пістрявити яскравими фарбами і ми, натхненні і повні сил, поспішаємо втілити свої ідеї та думки в нових картинах на уроках живопису, малюнка і композиції.

Перед нами стоять нові цілі, і ми поспішаємо їх досягти за допомогою наших викладачів по малюнку і живопису Прокоф’єва Євгена Олександровича і Прокоф’євої Анжели Миколаївни, які надихають нас на згуртовану і насичену роботу. Незважаючи на те, що все тільки почалося, ми вже встигли здивувати не тільки учнів та викладачів, а й, в першу чергу, самих себе – п’ятого вересня була відкрита персональна виставка нашої учениці – Ксенії Каменевой під керівництвом Прокоф’єва Євгена Олександровича. Переглянути її роботи може будь-хто, і ким би ти не був, професіоналом, любителем або простим обивателем, погляд твій буде заворожений, а в серці зародиться бажання творити. Ознайомитися з роботами нашої учениці можна в експозиційному залі ДНЗ «Запорізьке ВПУ» на другому поверсі.

Це далеко не єдина виставка, що чекає вас в новому навчальному році. Прямо зараз наші юні художники готуються до мальовничого вернісажу, і незабаром на новеньких полотнах різнобарвним полум’ям заграють олійні фарби. Всі ми з нетерпінням чекаємо довгоочікувану виставку: готуємо матеріали, практикуємося на малих форматах і смакуємо майбутнє свято на честь її відкриття. Яке, до слова, планується до нашого професійного свята – до міжнародного Дня художника.

 Учениця групи № 15, професії “Живописець. Флорист” ІІ курсу- Іванова Олександра. Класний керівник Прокоф’єв Євген Олександрович.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.