Молодь ДНЗ «ЗВПУ» – за життя без СНІД!

Здоровий спосіб життя та зміцнення здоров’я – головна складова на шляху покращення якості життя. Щороку, починаючи з 1988 року, 1 грудня громадськість планети відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом.

З метою підвищення рівня знань учнів, уявлень та розуміння щодо проблем, пов’язаних з ВІЛ/СНІДом, ризикованою стосовно ВІЛ-інфекції поведінкою, 04 грудня в гуртожитку проведено профілактичну бесіду з ігровою програмою на тему: «Молодь ДНЗ «ЗВПУ» – за життя без СНІД!».

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна, протягом ігрової програми «Володар кілець», дала можливість учням, співпрацюючи в парах, обговорювати важливі та суперечливі питання щодо оточуючого середовища, здоров’я, особистої відповідальності, законів України, що стосуються попередження ВІЛ та захисту прав людей, які живуть з ВІЛ в Україні.

Матеріали гри «Володар кілець» розроблені в рамках проекту Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» за підтримки Державного Департаменту України, Британської ради в Україні та Представництва Дитячого Фонду Об’єднаних Націй в Україні – ЮНІСЕФ.

Протягом гри, учні, які проживають у гуртожитку, мали можливість отримати інформацію про ВІЛ/СНІД та статистику захворюваності на СНІД, шляхи поширення хвороби та алгоритм дій у разі виникнення непередбачуваної ситуації, а також закріпити знання з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Соціальний педагог звернулася до учнів з проханням – дбати про здоров’я, не спокушати долю, з розумінням ставитись до ВІЛ-позитивних людей.

 

 

 

 

Соціальний педагог Сєргєєва О.А.

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.