Квітучий захист дипломних робіт групи 14 «Декоратор вітрин. Флорист»

7  червня для учнів групи 14 (майстер в/н Гудзь Аліна Юріївна, викладач спецдисциплін – Прокоф’єва Анжела Миколаївна) був дуже відповідальним днем, адже вони захищали дипломні роботи і доводили, що достойні отримати кваліфікацію Флорист IV розряду. Звісно, усі учні хвилювались, адже вони доводили свою професійну компетентність кваліфікаційній комісії, членами якої були не лише представники адміністрації та майстри училища, а і керівник  підприємств Косюк Олена Олександрівна.

Вдалого захисту побажали учням групи  №14 заступник  директора з виховної роботи  Хімченко Наталя Юріївна, та старший майстер Гармаш Валентина Іванівна. «Ви гарно навчались протягом всього періоду навчання, тож сподіваюся, що всі свої знання ви зможете продемонструвати і під час захисту дипломних робіт. Хтось із вас продовжить навчання, а дехто випуститься з училища та покаже свої навички і вміння, отримані в училищі, вже на роботі. Тож, бажаю всім удачі!». Теми дипломних робіт були різноманітні, з історії флористики, з предметів «Композиція», «Спеціальна технологія»  Вісім  учнів групи отримують дипломи з відзнакою.

За рішенням комісії, 25 учнів отримають дипломи кваліфікованих робітників — «Декоратор-вітрин 4 розряду, Флорист  4 розряду». Бажаємо усім успіхів, подальшого працевлаштування і творчої самореалізації з обраної професії!

 

 

 

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання     Гудзь Аліна Юріївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.