Бажана перемога!

«Збережемо майбутнє молоді– щорічний міський конкурс соціальної реклами, який проводить департамент спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради.Головною метою конкурсу є пропагування здорового способу життя, профілактика соціально-небезпечних хвороб і негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі шляхом створення та розповсюдження соціальної реклами. Вік учасників конкурсу від 14 до 35 років. Цьогоріч на участь в конкурсі було подано понад 200 робіт в номінаціях: «Плакат», «Буклет», «Відеоролик». 

Вже традиційно, учні ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»  взяли участь у конкурсі. І нарешті, 8 грудня були оголошені переможці у Малій залі БК “Орбіта”! На урочистий захід завітали учні нашого закладу разом з викладачем Войтюк Тетяною Миколаївною.

Хвилююча мить оголошення результатів…І ось – бажана перемога! Нагороду за І МІСЦЕ від Департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради  у номінації «Відеоролик» отримали учні гуртка «Основи інформаційних технологій» під керівництвом викладача Войтюк Тетяни Миколаївни.

Варто відзначити, що для оцінки конкурсних робіт була створена експертна комісія, куди увійшли представники організацій, які займаються питаннями пропаганди здорового способу життя, профілактики СНІДу, наркоманії.

Учасників заходу привітав Олексій Савицький, начальник управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту спорту, сім’ї та спорту Запорізької міської ради. Всі переможці були нагороджені Почесними грамотами виконкому Запорізької міської ради та кубками.

Кращі роботи, представлені на конкурс, будуть розміщені у якості соціальної реклами на муніципальних рекламних конструкціях, у навчальних закладах та засобах масової інформації.

Вітаємо наших учнів із перемогою та бажаємо подальших творчих звершень!

 

Відеорепортаж телеканалу TV5.

Викладач Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Конкурсна діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.