Вклонімося і мертвим, і живим…

Впродовж двох років Запорізька область була окупована фашистськими військами. За цей час загинули 35 тисяч мирних жителів, і майже 60 тисяч вивезли до Німеччини на примусові роботи. 75 років тому ціною власного життя воїнам вдалося звільнити Запоріжжя. День визволення Запоріжжя відзначається 14 жовтня, в річницю завершення Запорізької операції, яка відбулась 10-14 жовтня 1943 року.

З нагоди святкування цієї події, 17.10.2018 року, класний керівник групи № 11 за професією «Декоратор вітрин. Флорист» Стрілець Наталія Валеріївна, провела відкритий виховний захід під назвою «Згадаємо і мертвих і живих…»,  метою якого було формування в учнів належності до українського народу та його історії, розширення знань про події Другої Світової війни в Запорізькій області, виховання любові до рідного краю та поваги до людей старшого покоління.

На заході були присутні: заступник директора з НМР Кулинич Олена Анатоліївна, соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна та почесні гості нашого навчального закладу – діти війни, представники Ради ветеранів Вознесенівського району, учасники відновлення міста Запоріжжя Бурляй Олена Федорівна та Надточій Алла Пантелеївна.

Більшість воїнів–переможців тієї війни, якої вони не обирали, загинули, проливаючи кров, віддаючи своє життя за наші світанки  та вечори, посмішки і сльози – за нас. Ми пам’ятаємо їх! Ми завдячуємо їм! І в цей день згадали, як  саме проходило визволення міста Запоріжжя й області.

Впродовж свята звучали вірші, розповіді про воєнні дії та повоєнне Запоріжжя, пісні про наше місто. Учні уважно слухали оповідачів: деякі факти того часу їх дивували, а деякі відверто шокували, бо всі ці страшні події  75 років тому відбулись на тій землі, на якій зараз ми маємо щастя жити.

 

 

 

 

 

 

 

Класний керівник групи № 11 за професією «Декоратор вітрин. Флорист» Стрілець Наталія Валеріївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.