Європейський тиждень місцевої демократії

Європейський тиждень місцевої демократії – загальноєвропейський захід, покликаний заохотити громадськість до участі у вирішенні питань місцевого значення. Він проходить за підтримки ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Європейський тиждень місцевої демократії є щорічною європейською подією, що включає одночасно національні і місцеві заходи, які проводяться місцевими органами влади всіх держав-членів Ради Європи для поширення інформації про місцеву демократію і сприяння ідеї демократичної участі на місцевому рівні.

Вперше Європейський тиждень місцевої демократії в Україні було проведено 15-22 жовтня 2007 р. У більшості регіонів було успішно впроваджено ряд заходів, які сприяли залученню громадян, молоді до справ місцевого самоврядування та кращому усвідомленню ними європейського вектора розвитку нашої держави.

З цієї нагоди, 18 жовтня   класним керівником групи № 14 «Декоратор вітрин. Флорист» Войтюк Тетяною Миколаївною  був проведен тематичний виховний захід

Учні підготували цікаві тематичні повідомлення та презентації. Наприкінці заходу учні презентували  розроблені тематичні буклети.

 

 

 

 

 

Класний керівник  Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.