Яскрава робота агітбригади “Пікало”

Профорієнтаційна робота – одне з головних завдань, що стоїть перед усіма педпрацівниками училища. Успішності цієї роботи сприяє активна участь учнів ДНЗ “Запорізьке ВПУ”. Майстер – класи, дружні спортивні зустрічі, виступи агітбригади з творчими номерами – все це найкраща можливість продемонструвати переваги навчання в нашому навчальному закладі. Учні інформують своїх однолітків, діляться інформацією, досвідом. Роблять все, щоб донести інформацію про переваги нашого училища  до широкого кола учнів шкіл міста та області.

Особлива роль в профорієнтаційній роботі належить агітбригаді «Пікало».  Творча та талановита компанія відвідує  з виступами школи, інтернати та інші навчально-виховні заклади міста та області. Учасники агітбригади в  творчій формі представляють професії, які можна здобути, навчаючись в ДНЗ “Запорізьке ВПУ”.  Розповідають про всі можливості, переваги та заохочення. Слухачі мають можливість дізнатись всі подробиці, що їх цікавлять.  А учні училища з радістю діляться  досвідом  та порадами.

Також  агітбригада проводить виступи на День відкритих дверей в ДНЗ «ЗВПУ».  Міні-сценки, вірші та жарти про особливості обраних професій, та творчі номери. Все це дарують учасники агітбригади гостям училища. Роблять все, щоб вони стали нашими новими учнями. Так 17 березня пройшов черговий День відкритих дверей за участю   агітбригади.    

Незмінними лідерами агітбригади «Пікало»  є Ременюк Анна та Киянов Олександр (Декоратор Вітрин), Ворона Анастасія (Декоратор Вітрин. Флорист), Гришко Аліна та Іваніків Дар’я (ОКН. Адміністратор), Щербина Анатолій, Стельмащук Микита, Хімченко Микита (Маляр-штукатур. Лицювальник-плиточник), Теряник Дар’я (Живописець.Флорист).  Дружність та відповідальність об’єднує  учасників.

Попереду заплановано ще багато виїздів в школи та інтернати міста та області. Побажаємо учасникам агітбригади  наснаги та успіхів в цікавій та такій  важливій  справі, як профорієнтаційна робота.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка                                                                      Качайло Л. М.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.