Дорога в майбутнє

21 березня 2017 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» відбулися одразу декілька подій методичного характеру. В цей день, без перебільшення, зустрілися молодість і досвід, амбіції і майстерність, мрії і мудрість.

Молодий викладач предмета «Комп’ютерна графіка» Сова А.-М.В. провела відкритий урок в групі 14 «Декоратор вітрин. Флорист» на тему «Сканери, їх види та області застосування. Цифрові фотоапарати». В якості методичної мети відкритого уроку, викладач визначила проблему апробації інтерактивної дошки для організації контролю на різних етапах уроку.

Оволодіння процедурою застосування інтерактивної дошки на уроках теоретичного та виробничого навчання повинно стати перспективним завданням для кожного викладача та майстра виробничого навчання ДНЗ «ЗВПУ». Впровадження інтерактивних технологій, інтерактивних засобів навчання – це не лише вимога адміністрації училища, це веління часу. І перші кроки на шляху оволодіння процедурами, технологією застосування такого сучасного інструменту в практиці педагогічного працівника, як інтерактивна дошка, похвальні. Бажаємо викладачу Сові А.-М.В подальших успіхів на шляху пошуку форм і методів застосування сучасних інтерактивних засобів навчання, росту професійної майстерності.

В цей чудовий весняний день провела відкритий урок з української літератури досвідчений викладач, справжній майстер своєї справи Єременко Л.Ф. Урок Лілії Федорівни, – наче візерунок вишиванки.  Тут і мудрість, і особлива атмосфера душевності, творчості. Знайомлячись з твором П.Загребельного «Диво», учні побачили Софію Київську як історичну пам’ятку та художній вимисел, доторкнулися до сакраментального, наче занурилися у давні часи.

Дуже змістовним виявився вебінар на тему «Інтерактивні методи навчання в системі роботи викладача з предмета «Охорона праці», організатором якого був НМЦ ПТО у Полтавській області. Педагогічні працівники нашого училища мали змогу ознайомитися з цікавим та корисним досвідом наших колег по застосуванню інтерактивних технологій, скориставшись посиланням, розміщеним в електронному методичному кабінеті ДНЗ «ЗВПУ».

А ще у цей день відбулося засідання атестаційної комісії, на якому було  підведено підсумки роботи по вивченню досвіду роботи педагогічних працівників училища, прийнято рішення про відповідність займаним посадам, встановлено відповідні тарифні розряди майстрам виробничого навчання, присвоєно кваліфікаційні категорії викладачам, а найдостойнішим та досвідченим – надано рекомендації до атестаційної комісії Департаменту освіти і науки ЗОДА.

Це був дійсно насичений і довгий день для педагогічних працівників, причетних до зазначених подій, день, наповнений душевними хвилюваннями, турботами, надіями, день, в якому зустрілися молодість і досвід. То ж нехай і надалі вони крокують разом дорогою в майбутнє.

 

 

 

 

 

 

 

Методист ДНЗ «ЗВПУ» Кулинич О.А.

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.