Конкурс фахової майстерності за професією «Штукатур 4-го розряду»

В рамках тижня будівельних професій в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» відбувся конкурс фахової майстерності за професією «Штукатур».

Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. В конкурсі брали участь учні першого курсу за спеціальностями «Маляр. Штукатур» та «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник».

11.04.2017 відбувся теоретичний етап конкурсу. Він складався з проходження учасниками тестів в онлайн додатку Google Форм.

В теоретичному етапі здобули перемогу такі учні: Лавданський Микола, Середа Анастасія та Скітяшин Володимир. Ці учні були допущені до другого етапу конкурсу – практичного.

12.04.2017 відбулась практична частина конкурсу. Відповідальною за організацію цього етапу були старший майстер Гармаш Валентина Іванівна та майстер в/н Москаленко Степан Петрович. Всі учасники практичного етапу показали високий рівень майстерності при виконанні штукатурних робіт, добре володіння інструментами.

За підсумками теоретичної та практичної частини, членами журі було визначено переможців і призерів училищного етапу конкурсу фахової майстерності з професії «Штукатур» ними стали учні групи 02 «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник», а саме:

І місце – Середа Анастасія;

ІІ місце – Лавданський Микола та Скітяшин Володимир.

Вітаємо переможців та бажаємо їм наснаги в подальшому навчанні.

 

 

 

 

 

 

 

Голова МК будівельного напряму                              Н.В. Височиненко

Опубліковано у загальній категорії, Конкурсна діяльність, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.