Виховна година до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів

11 квітня світова громадськість згадує події, які відбувалися в 1945 році.

Друга світова війна наближалася до свого фінального завершення, але не всім судилося дожити до цієї події. Німецьке командування прийняло нелюдське рішення, від якого навіть зараз стигне в жилах кров – тотальне знищення в’язнів концентраційних таборів…

Фашистська каральна машина доживала останні місяці, і ставала все більш агресивнішою. Саме тому вся її лють падала на полонених і в’язнів концентраційних таборів – осередків жахів, які назавжди закарбувалися в людській пам’яті. Минуло вже понад шістдесят років з того часу, як від неминучої смерті були врятовані в’язні Бухенвальду, але цей табір смерті для людей і зараз залишається символом нацистського правління.

11 квітня 2018 року в групі 12 за професією «Маляр. Штукатур»  1 курс навчання проведено виховну годину, присвячену визволенню в’язнів фашистських таборів. Учні прослухали розповідь педагогів про концентраційні табори, катування над в’язнями, згадали  і тих, хто вижив усім смертям на зло, переглянули презентацію з фотографіями тих часів.

Наприкінці виховної години  пом’янули хвилиною мовчання усіх, хто був за колючим дротом гітлерівських катівень, хто навіки залишився там – у безіменних могилах чи печах крематоріїв.

 

 

 

 

Виховну годину підготували та провели класний керівник групи № 12 Орел Наталя Григорівна та майстер в/н Чебикіна Анастасія Устинівна.  

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.