Яскраві діти України

У дитинстві можливо все. Потрібно тільки допомогти. Так вважають організатори пісенного конкурсу “Яскраві діти України”. Його фіналісти зможуть представити нашу країну на міжнародному фестивалі “Sanremo junior”. А поки, черговий відбірковий етап цього музичного марафону відбувся напередодні в Запоріжжі.

Конкурсний фестиваль проходив з 30 листопада по 2 грудня включно. Протягом трьох днів діти з різних куточків області змагалися за отримання Гран-прі.

Учні ДНЗ «Запорізького  вищого  професійного училища» разом з заступником директора Хімченко Наталією Юріївною, вихователем Рижих Ольгою Вікторівною та майстром виробничого навчання Кішко Ксенією Вікторівною  виявили бажання бути присутніми на Гала – концерті, який відбувся 02 грудня 2017 року в Будинку культури «Дніпроспецсталь».

Запоріжжя вже сьомий регіон, де проходять Відбіркові тури цього пісенного конкурсу. Кращі з кращих, вже наступної весни, зберуться в Києві, в палаці “Україна”, на гала-концерт. А переможець поїде в Італію. Представлять Україну на міжнародному фестивалі “Сан Ремо джуніор”

Багато позитивних емоцій, натхнення та задоволення отримали учні на гала- концерті «Яскраві діти України».

 

 

 

 

Майстер виробничого навчання                        Кішко Ксенія Вікторівна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.