Майстерно проведений відкритий урок!

 Пригадую слова О. Сухомлинського: «Учитель готується до свого найкращого уроку все життя». Але це не означає, що в нього не було зразкових уроків. Часто виходиш із навчального кабінету і думаєш: «Хотілося б, аби все щойно прожите з групою побачили інші – колеги, учні, адміністрація». А це і є великою місією відкритого уроку.

 Саме такий відкритий урок представила викладач спецдисциплін Сєргєєва Олена Анатоліївна 28 листопада 2017р.  в групі №19 за професією «Оператор  комп’ютерного набору. Адміністратор» з предмету «Основи  професійної етики та психології роботи з людьми» на тему «Лідерство і стилі керівництва». Тема уроку була вибрана невипадково: саме адміністратори – це майбутні лідери  та керівники підприємств.

Складну тему  викладач змогла розкрити в доступній і зрозумілій для учнів формі. Для цього Олена Анатоліївна вибрала нестандартну,  але цікаву форму уроку – брейн-ринг.

Через майстерно проведену актуалізацію раніше набутих міжпредметних знань та мотивацію навчальної діяльності, викладач вміло підвела учнів до розкриття основних понять «лідерство», «стилі керівництва». Здавалося, на перший погляд, матеріал сухий, важкий для сприйняття, проте таке враження розвіялося від різнопланової, комплексної роботи викладача та учнів через вміле поєднання сучасних методів навчання на підґрунті інноваційних  та інтернет технологій навчання.

Доречним і потрібним був захист учнівських проектів «Одяг ділової жінки» та «Одяг ділового чоловіка», що супроводжувався презентацією. Розв’язування інтерактивних завдань за допомогою  інтернет сервісу Learning Apps вже не раз використовувався викладачем, тому для учнів було звичною справою дати визначення поняттям «Особистість» та «Індивідуальність».  

Вдало була організована робота в малих групах, коли учні малювали та презентували  портрети Лідера та Керівника. Це говорить про те, що викладач працює творчо і не зупиняється на досягнутому.

Присутні гості на уроці подякували викладачеві за такий цікавий та насичений урок, адже такі уроки не можуть застосовуватися часто в педагогічній діяльності, бо вони досить складні у підготовці. Побажаємо Олені Анатоліївні і надалі вдало демонструвати  колегам свій позитивний та  інноваційний досвід!

 

 

 

 

Голова методичної комісії професій

економічно-адміністративного напрямку

 та професії «Оператор комп’ютерного набору»

Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.