Тиждень за професією «Адміністратор» – розпочато!

Сьогодні, 03 грудня  2018 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» розпочинається тиждень профмайстерності за  професією «Адміністратор».

Відміннім початком тижня став  відкритий урок у групі № 18 за професією «Оператор  комп’ютерного набору. Адміністратор» з предмету «Основи  професійної етики та психології роботи з людьми» на тему «Лідерство і стилі керівництва», який провела викладач спецдисциплін Сергєєва Олена Анатоліївна. Тема уроку була вибрана невипадково: саме адміністратори – це майбутні  лідери  та керівники підприємств.

Через майстерно проведену актуалізацію раніше набутих міжпредметних знань та мотивацію навчальної діяльності, викладач вміло підвела учнів до розкриття основних понять «лідерство», «стилі керівництва».

Доречним і вдалим був захист учнівських проектів «Одяг ділової жінки» та «Одяг ділового чоловіка», що супроводжувався презентацією. Розв’язування інтерактивних завдань за допомогою  інтернет сервісу LearningApps вже не раз використовувався викладачем, тому для учнів було звичною справою дати визначення поняттям «Особистість» та «Індивідуальність».

Вдало була організована робота в малих групах, коли учні малювали та презентували  портрети Лідера та Керівника.

Педпрацівники та адміністрація, які були присутні на уроці відзначили, що викладач працює творчо і не зупиняється на досягнутому. Побажаємо успіху Олені Анатоліївні!

 

 

 

 

 

 

 

Голова методичної комісії професій
економічно-адміністративного напрямку
 та професії «Оператор комп’ютерного набору»
Войтюк Тетяна Миколаївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.