День відкритих дверей

29 листопада 2018 року  в рамках профорієнтаційної роботи пройшов День відкритих дверей в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище». Цей традиційний захід завжди є визначною подією для навчального закладу, абітурієнтів та їхніх батьків. Адже після змістовного відвідування училища багато хто визначається із відповіддю на життєво важливе запитання «Куди піти вчитися?».

На  цей захід були запрошені учні шкіл м. Запоріжжя та області. Для наших  юних гостей була проведена екскурсія по училищу, підготовлені та проведені майстер – класи з батіку,  флористики, живопису, учні переглянули презентації про життя училища, про заходи, які проводяться у нашому закладі. Дітям було особливо цікаво в майстернях та кабінетах.

Особливе задоволення отримали учні шкіл № 36, 74, 41  які у складі команд пройшли КВЕСТ з професій, за якими в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» здійснюється підготовка кваліфікованих робітників. Організації та проведенню заходу багато уваги приділили заступник директора з НВР Паскарь Н.Ю., соціальний педагог училища Сєргєєва О.А., голови методичних комісій професій будівельного напрямку Височиненко Н.В., професій художнього напрямку Прокоф’єва А.М., викладач спецдісциплін СтрілецьН.В. Всі команди-учасниці квесту були нагородженні цікавими економічними іграми.

Наступним етапом Дня відкритих дверей став виступ агітбригади, до складу якої входять учні навчального закладу, в актовій залі, де зібрались усі гості училища. Свої музичні вітання подарували гостям найталановитіші учні Запорізького ВПУ, розповіли ще раз про професії, тільки у віршах та піснях.

ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»готує висококваліфікованих робітників, які мають попит на ринку праці як у нашій країні, так і за її межами. День відкритих дверей став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які зроблять правильний вибір професії та, сподіваємось, прийдуть до нас на навчання.

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з НВР                              Паскарь Наталя Юріївна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.