Гурток «Дивослово»

        Не дивно що кожен шукає місце для відпочинку за власним смаком, адже всі люди різні. Та чудово поєднувати приємне з кориснім.

        Я, наприклад, люблю читати, і коли я знову захоплююсь цікавою книжкою, мені хочеться з кимось поділитися своїми враженнями. Та, на жаль, мої друзі постійно кудись поспішають: в спортзали, кіно, радіо-гуртки, та на курси іноземних мов.

         Але літературний гурток ”Дивослово”, який веде бібліотекар ДНЗ ” Запорізьке вище професійне училище ” Білогорохова Галина Федорівна, став справжньою знахідкою. Тут я познайомилась із однолітками, які розділяють мої інтереси. Ми ділимось враженнями після прочитаних творів, цікавими фактами із життя письменників, а також пробуємо себе  у їх ролі та ролі журналістів.

          Галина Федорівна знайомить нас с поезією відомих письменників: Іван франко, Леся Українка, Михайло Коцюбинський, Остап Вишня, та інші, допомагає удосконалити дикцію і правильну вимову слів. Знайомить нас с історією стародавньої книжки, веде в “ подорож ” по бібліотекам стародавньої Греції та Вавилону.

           У своїй фантазії ми ще будемо в гостях у зарубіжних класиків. Ближче познайомимось з Віктором Юго, Марком Твеном, Емілем Золя, та іншими світовими класиками.

            А наступного разу нас чекає знайомство з словниками та довідниками. Я знаю, це буде цікаво, бо наш гурток це не просто люди зі спільними інтересами, а справжні друзі!

 

 

 

 

Учениця гр.10 (Живописець. Флорист)

Яковлєва Кристина

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.