ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗЛОЧИННОСТІ СЕРЕД УЧНІВ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБУ ЖИТТЯ БЕЗ ПОРУШЕННЯ НОРМ МОРАЛІ

З метою активізації та продовження роботи з профілактики правопорушень, залучення учнів до правоохоронної та роз’яснювальної роботи, недопущення порушення Закону України «Про професійно-технічну освіту», на виконання наказу МОН України «Про формування здорового способу життя дітей та молоді» і «Про заборону тютюнопаління в навчальних закладах та установах МОН України», з учнями які проживають у гуртожитку ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» 19.09.2016 було проведено бесіду.

Соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна акцентувала увагу учнів на:

  • формуванні в учнів мотивації до дбайливого ставлення до життя і здоров’я;
  • формуванні стійких переконань щодо пріоритету здоров’я, як основної умови реалізації фізичного, психічного, соціального та духовного потенціалу людини з урахуванням її індивідуальних особливостей;
  • формуванні в учнів знання, вміння, навичок ведення здорового способу життя, дотримання основ безпечної поведінки у побуті, соціумі, природі, способів догляду за власним тілом, способів надання елементарної медичної допомоги;
  • формуванні навичок самодопомоги та взаємодопомоги, самоконтролю, самовираження, самокорекції, самооздоровлення.

В ході бесіди учні підтверджували негативні наслідки вживання наркотичних засобів (тютюну, алкоголю, наркотичних та психотропних речовин).

Результатом бесіди був розвиток здоров’язбережувальних компетенцій учнів, зокрема, збільшення обсягу знань щодо збереження життя та зміцнення здоров’я, усвідомлення необхідності відповідати за своє життя і здоров’я.

2 3 4

 

 

 

 

Соціальний педагог – Сєргєєва Олена Анатоліївна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини, Соціально-педагогічна діяльність. Додати до закладок постійне посилання.