Міжнародному дню миру присвячуємо…

Мир — це не все, але все без миру — ніщо.

Віллі Брандт

Весь Світ відзначає 21 вересня День миру. Збереження миру першочергова задача всіх, хто проживає на планеті Земля. Формування всебічно розвинутої особистості  з громадською свідомістю не можливе без усвідомлення важливості збереження миру, його непохитних цінностей.

В ДНЗ Запорізьке ВПУ пройшла виховна година присвячена Міжнародному дню миру. Для учнів бібліотекар Білогорохова Галина Федорівна підготувала доповідь  та презентацію про становлення та етапи дотримання  ідеалів миру серед всіх країн та народів. Всі присутні дізнались про формування ООН та інших організацій, що ведуть невтомну боротьбу за збереження миру та  добробуту.

Керівник гуртка Качайло Людмила Миколаївна розповіла учням про Нобелівську премію миру.  Про видатних лауреатів премії, що зробили вагомий внесок в  збереження миру та дотримання прав людини в всьому світі.

Учениця 14 групи Гуцуляк Руслана та учениця 19 групи Тахтамиш Карина  зачитали чудові вірші про  важливість миру та дружби між народами та всіма людьми, незалежно від раси, статі, релігійних уподобань, соціально-культурної приналежності.

На завершення заходу учасниці вокально-інструментального гуртка ДНЗ Запорізьке ВПУ: Тахтамиш Карина, Гришко Аліна, Бутенко Яна, Ворона Анастасія, Маковій Анастасія, Якушева Ірина заспівали пісню «Мир всім», що подарувала заряд бадьорості та тепла, а головне закликала до почуття Миру  як в самому собі, так і навколо себе. До  Миру в усьому світі!

dscn9955 dscn9959 dscn9961 dscn9970 dscn9971 dscn9972 dscn9983 dscn9986 dscn9974

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник гуртка       Качайло Людмила Миколаївна

Бібліотекар               Білогорохова Галина Федорівна

Опубліковано у Виховна діяльність, загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.