Випускний кваліфікаційний іспит в ДНЗ “Запорізьке вище професійне училище” за професією “Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”

01 лютого 2016 року в ДНЗ “Запорізьке вище професійне училище” успішно пройшла Державна кваліфікаційна атестація учнів групи №07 “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”. Протягом навчання наші обліковці гідно пройшли курс теоретичного та практичного навчання, всі здобуті знання успішно закріпили під час проходження переддипломної практики на підприємствах м. Запоріжжя та Запорізької області, та при написанні кваліфікаційних (творчих) робіт.

Учні захищали виконані дипломні роботи з таких тем: Облік витрат діяльності підприємства; Бухгалтерський баланс, його основа та побудова; Облік розрахунків по оплаті праці; Облік власного капіталу; Облік готової продукції та товару; Облік виробничих запасів; Основи бухгалтерської звітності тощо.

Державна кваліфікаційна комісія у складі: Логачової Я.В., головного бухгалтера відділу освіти державної адміністрації Заводського району м. Запоріжжя, Граур І.В. заступника директора з НВР, Стрілець Н.В. голова методичної комісії з професій економічного напряму, Гармаш В.І. старшого майстра, Паржницької Д.П. викладача спецдисциплін, Кішко К.В. майстра виробничого навчання ретельно ознайомились з кваліфікаційними роботами, з характеристиками учнів на підставі записів у щоденнику та виробничими характеристиками, підсумкові оцінки навчальних досягнень учнів, провели усне опитування учнів в межах вимог кваліфікаційної характеристики та зазначили досить високий рівень з підготовки учнів за даною професією.

Члени комісії привітали всіх учнів з успішним захистом дипломних робіт, а особливо Геращенко Артема, Коноплянко Анастасію, Кришталь Анастасію, Малецьку Олену, Мась Ольгу, Меснянко Катерину, Мозгіну Марину та Суханову Христину з здобуттям дипломів з відзнакою.

Наші випускники задоволені своїм навчанням і тим, що стали конкурентоспроможними робітниками в обраній професії. Більшість з них вже визначились з працевлаштуванням та вже після закінчення навчального закладу пристануть до роботи.

uaJZN9zMIKE9Bgk47BaH1Et430jy1uYwo

 

 

 

QdExYNZaHToCwiszE9VoSg

 

 

 

 

Паржницька Дар’я Петрівна

Викладач спецдисциплін

ДНЗ ” Запорізьке ВПУ “

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.