Навчання із грою!

В рамках тижня професійної майстерності “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”з групою №07 був проведений квест під назвою “Бухгалтерська одіссея”, який тривав понад  дві години. Захід було підготовлено і проведено викладачем Паржницькою Дар’ єю Петрівною.

Квест — це вид змагань, в якому кожен учасник (команда) вирішує різноманітні задачі та шукає відповіді на різні запитання. Перемагає у квесті той, хто виконає усі завдання швидше за інших. Наші викладачи крокують  в ногу з часом. В цьому навчальному році завдання квесту були розроблені з застосуванням новітніх освітніх засобів – інтерактивної дошки та он-лайн ресурсу «Інтерактивні та мультимедійні навчальні блокиLearningApps».

Дивлячись на наших учнів – учасників змагання, відразу було зрозуміло, що боротьба буде не жартівлива і безкомпромісна! Як тільки вони  отримали конверти з першим завданням, так одразу почалося щось неймовірне!В продовж квесту було пройдено три етапи з п’яти завданнями. Всі учні активно застосовували набуті професійні та міжпредметнізнання, а також вміння використовувати інтерактивну дошку з технологіями WEB 2.0.

По закінченню Квеста було святкове чаювання, на якому від змагального духу й слід прохолов!Після проведення заходу у всіх його учасників  залишилися позитивні емоції та добрий настрій!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач спецдисциплін

Паржницька Дар’я Петрівна

Опубліковано у загальній категорії, Навчально-виробнича діяльність, Новини. Додати до закладок постійне посилання.