Людина миру

Минулого четверга, 26 числа, в нашому місті Запоріжжя відбувся урочистий захід до відкриття пам’ятника знаменитому, дворазовому олімпійському чемпіону, багаторазовому чемпіону світу, Європи та Радянського союзу з важкої атлетики Леоніду Івановичу Жаботинському, який гордо носив звання «Людина Миру». Незважаючи на те, що він був в різних країнах, бачив безліч міст і безліч людей, своїм рідним містом він завжди вважав Запоріжжя.

Захід пройшов на площі Бульвар Шевченка, де наші учні  художнього відділення під керівництвом Прокоф’єва Євгенія Олександровича, який є його племінником, охоче відвідали загальне свято. На відкриття пам’ятника були запрошені міська влада, композитори і скульптори, а також гості з Білорусії та родичі загиблого чемпіона. Під урочисту музику була зірвана біляста тканина, і мешканці Запоріжжя могли споглядати гордість нашого міста.

Скульптори змогли увічнити нашого чемпіона, і тепер Леонід Іванович, гордо піднявши руку вгору, надихає людей на трудові мирні подвиги. І зокрема нас, юних художників, творити і прославляти свою рідну країну.

 

 

 

 

 

 

 

Учениця групи  № 15 за професією «Живописець. Флорист»

Іванова Олександра

Опубліковано у загальній категорії, Новини. Додати до закладок постійне посилання.